Shanghai Hills&Susan Residence - close to Disneyland & Chuansha Station Line 2

Apartmán

Šanghaj, ČínaNo. 690, Hengshan Road, Xuhui District, 200030

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 514 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 30 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 514 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V ubytování Shanghai Hills&Susan Residence - close to Disneyland & Chuansha Station Line 2 v lokalitě Šanghaj najdete zahradu.

„Apartmán s 1 ložnicí“ má 30 m² a pojme až 2 osoby. Fén a vlastní koupelna jsou v tomto apartmánu. K dispozici máte také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu. Dále můžete využívat klimatizaci, televizi a pračku. V tomto apartmánu máte výhled na zahradu.

„Chuansha Park“ leží 1,3 km od ubytování. Shanghai Hills&Susan Residence - close to Disneyland & Chuansha Station Line 2 nabízí letištní transfer za příplatek.

Vzdálenosti k vybraným místům

Longhua Temple3,1 km
Jing'an Temple4,9 km
Vlakové nádraží Shanghai South Railway Station5,9 km
Vlakové nádraží Shanghai South6,1 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Shanghai Hills&Susan Residence - close to Disneyland & Chuansha Station Line 2 - vybavení

  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Letištní transfer
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyky
  • anglicky
  • čínsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je autobusové nádraží „Chuansha Bus Terminal“ od ubytování „Shanghai Hills&Susan Residence - close to Disneyland & Chuansha Station Line 2“?

Autobusové nádraží „Chuansha Bus Terminal“ se nachází 1,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Mezinárodní letiště Šanghaj Pchu-tung“ od ubytování „Shanghai Hills&Susan Residence - close to Disneyland & Chuansha Station Line 2“?

Mezinárodní letiště Šanghaj Pchu-tung se nachází 11,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu Shanghai Hills&Susan Residence - close to Disneyland & Chuansha Station Line 2 nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Shanghai Hills&Susan Residence - close to Disneyland & Chuansha Station Line 2. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Shanghai Hills&Susan Residence - close to Disneyland & Chuansha Station Line 2 - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 2★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 514 Kč
Typická cena
~1 513 Kč

Blízko typické ceny ubytování 2★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 2★ nebo obdobné úrovně: 94

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 514 Kč
Typická cena
~6 425 Kč

Toto ubytování je o 76 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 2★ nebo obdobné úrovně s letištním transferem a se zahradou: 9

Za podobnou cenu

~1 287 Kč – ~1 741 Kč

  • Porovnaná ubytování 77
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 0
  • S bazénem 9
  • Se snídaní 4

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Today Homestay West Lujiazui Shanghai

9,5/10 ~1 383 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.